GÜVENLİK BEKÇİ GİŞE BÜFE PANEL KABİNLERDE STANDART ÜRETİMİNİ YAPTIĞIMIZ ÖLÇÜ VE EBATLARIN MODELLERİ

110X110 12000 TL

135X135

150X150

110X210

210X210

Üst tarafta yer alan ölçüler standarttır. Daha geniş ölçülerde ürünler için bizden bilgi alınız.

34 Yapı olarak, hazır yapı sektöründe 20 yıldır lider bir firma olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimize en iyi kalite ve fiyat avantajı sunmak için teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Çeşitli ölçülerde bekçi kulübesi kabini konteyner üretimlerini mobo kabini olarak gerçekleştiriyoruz. Mobo kabini, polyester veya sandwich panel malzemelerden üretilen, kolay taşınabilir, monte edilebilir ve dayanıklı bir yapıdır. Mobo kabini, 4 mevsim şartlarına uygun ve depreme dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Mobo kabini, çeşitli renklerde ve özelliklerde üretilmektedir.

 

BEKÇİ GÜVENLİK KULÜBESİ KABİNLERİ NE KADAR KAÇ PARA?

Firmamız, güvenlik kulübesi kabini üretimi konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur. Yalıtımlı kabinlerimiz, 115x115 Sandwich panel ile kaliteli ve dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Kabinlerimizin fiyatları, 12000 TL’den başlamaktadır. 2li ve daha fazla ölçüde panel kabin isteyen müşterilerimiz, müşteri temsilcimizle görüşerek fiyat teklifi alabilirler.

 

İKİNCİ EL BEKÇİ VE GÜVENLİK MOBOSU SATMIYORUZ

Malesef 2 el olarak mobo kabin satmıyoruz. Üretmiş olduğumuz sıfır taşınabilir seyyar tuvalet kabinlerin satışlarını gerçekleştiriyoruz. İnternette sahibinden daha önce satın almış olan kişilerden kabinleri satın alabilirsiniz. Ama ürünün durumu hakkında bilginiz olmadığı için, daha önceden ciddi bir darbe veya kullanım durumu iyi veya kötü olması durumunda bu sonuçta bütçenize yansıyacaktır. Panel kabini 4 cm kalınlığında üretimini yapıyoruz.

 

BEKÇİ VE GÜVENLİK KULÜBESİ KAÇ METRE KAREDİR?

Tek kişilik güvenlik personelinizin görevini yapabileceği 115x115 dıştan dışa ölçü dahil bekçi kulübeleri, işletmelerinizin güvenliğini sağlamak için önemlidir. Bu kulübeler, 48 metrekare büyüklüğünde ve isteğe bağlı olarak daha fazla özel imalat çözümleriyle üretilmektedir. Firmamız, sıfır olarak ürettiği bu bekçi kulübelerini sahibinden internette satılık ilanlarda yer alan 2. el malzemeler gibi değil, tamamen yeni olarak üretmektedir.

Bekçi kulübeleri, güvenlik personelinizin verimliliğini artırmak için tasarlanmıştır. İyi bir bekçi kulübesi, aşağıdaki özellikleri içermelidir:

  1. Seyir ve Gözetleme Üstünlüğü: Bekçilerin görevini kolaylaştırmak için seyir ve gözetleme camlarının yerleşimi ergonomik olmalıdır.
  2. Yalıtım Özellikleri: Kışın soğuk gecelerinde bekçi kulübesi, sıcak bir ortam sağlayarak güvenlik personelinin sağlığını korumalıdır. Yazın ise serin bir mekân sunmalıdır.
  3. İç Ferah Ortam: Bekçilerin rahatça çalışabileceği bir iç mekân hazırlanmalıdır.
  4. Güven Vermeli: Bekçi kulübesi, personelinize kendilerini değerli hissettirmeli ve güven vermelidir.

Bekçi kulübesi fiyatları, kalitesine göre değişiklik gösterir. En iyi yapıyı seçmek için farklı modelleri ve üstünlüklerini kıyaslayarak doğru tercihi yapabilirsiniz. Güvenlik personelinizin verimliliği için en iyi bekçi kulübesini seçmek önemlidir.

. Mobo kulübe ürünlerimizin içerisinde istenen özellikler artı olarak eklendiğinde maliyeti eklenecektir. Modüler hazır kabin için özel isteklerinizi müşteri temsilcimize iletebilirsiniz. 

Son yıllarda metropol kabin ürünlerine yönelik talepler artmıştır. Son derece şık tasarıma sahip ürünlerimizdir.

 

 

Kaliteli Hazır Yapı Wc Güvenlik Kabini Sistemleri

Firmamız hazır yapı sektöründe seyyar mobil tuvalet ürünleri,bekçi kulübesi sistemleri,konteyner,prefabrik yapılarda hizmet sağlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Üreticiden

Özel mühendislik yazılımları ile oluşturduğumuz hazır yapı ürünlerini üretiyoruz.

Uzun Ömürlü

Ürünlerimiz uzun ömürlüdür.

Kaliteli Üretim

Ürettiğimiz malzemeleri 1'nci sınıf malzemelerden meydana getiriyoruz.

BEKÇİ GÜVENLİK KULÜBESİ KABİNLERİ YURT İÇİ VE YURT DIŞI BİR ÇOK BÖLGEYE GÖNDERİYORUZ.

Firmamızın üretimi Kocaeli Gebze'de bulunmaktadır. Ürettiğimiz ürünlerimizi ülkemizin birçok bölgesine ADANA, ADIYAMAN, AFYONKARAHİSAR, AĞRI, AMASYA, ANKARA, ANTALYA, ARTVİN, AYDIN, BALIKESİR, BİLECİK, BİNGÖL, BİTLİS, BOLU, BURDUR, BURSA, ÇANAKKALE, ÇANKIRI, ÇORUM, DENİZLİ, DİYARBAKIR, EDİRNE, ELAZIĞ, ERZİNCAN, ERZURUM, ESKİŞEHİR, GAZİANTEP, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, HAKKARİ, HATAY, ISPARTA, MERSİN, İSTANBUL, İZMİR, KARS, KASTAMONU, KAYSERİ, KIRKLARELİ, KIRŞEHİR, KONYA, KÜTAHYA, MALATYA, MANİSA, KAHRAMANMARAŞ, MARDİN, MUĞLA, MUŞ, NEVŞEHİR, NİĞDE, ORDU, RİZE, SAKARYA, SAMSUN, SİİRT, SİNOP, SİVAS, TEKİRDAĞ, TOKAT, TRABZON, TUNCELİ, ŞANLIURFA, UŞAK, VAN, YOZGAT, ZONGULDAK, AKSARAY, BAYBURT, KARAMAN, KIRIKKALE, BATMAN, ŞIRNAK, BARTIN, ARDAHAN, IĞDIR, YALOVA, KARABÜK, KİLİS, OSMANİYE, DÜZCE  sevk edebilmektedir.

 

KONTEYNER

-GÜVENLİK BEKÇİ KONTEYNER

-OFİS KONTEYNER

-WC DUŞ KONTEYNER

-GÜVENLİK BEKÇİ KONTEYNER

KABİNLER

-GÜVENLİK KABİNİ

-BEKÇİ KULÜBESİ

-WC DUŞ KABİN

PREFABRİK

-PREFABRİK EVLER

-ŞANTİYE BİNALARI

-HAZIR YAPILAR

© 2021 34 YAPI  HER HAKKI SAKLIDIR.

BİZ KİMİZ | SIKÇA SORULAN SORULAR |