Yan tarafta veya üst kısımda yer alan, 3x7 Full şantiye yemekhane ofis konteyner ürünümüzün tanıtımı yer almaktadır.

Konteyner Nedir? Konteyner şase olarak adlandırılan demir ile birleşimi ile meydana gelen kaynaklı veya vidalı sistemlerin hem direklerde hem de tavanında kullanıldıktan sonra cephe paneli sistemleriyle veya trapez saç yöntemi ile yapılan ayrıca içerisinde elektrik ve su tesisatı bulunan yapıların genel adıdır.

İhtiyaçlarımız farklılaştıkça her geçen gün,barınma ve dinlenme alanlarında daha hızlı kurulan ve pratik olmasına dikkat eder hale her geçen gün geldik.

OFİS YEMEKHANE YATAKHANE ŞANTİYE BÜFE DAHİL BİR ÇOK ALANDA PREFABRİK KONTEYNER SİSTEMLERİ

Konteyner yapıların talep görmesinin birden fazla özellikle sebepleri bulunmaktadır. Ülkemizde şantiye konteynerleri, yatakhane ve yemekhane konteynerleri, ofis ve büfe amaçlı konteynerler dahil olmak üzere bekçi kulübesi ve seyyar tuvalet anında kurulduğu yerde ticari faaliyetlerde başlanma imkanı sağlayan veya yerine göre barınma imkanını sunan ürünlerdir. Konteyner ürünlerinde ve çeşitlerinde genel olarak standartta 2.40x6 ve 3x7 olmak üzere iki adet ölçüde yapılmaktadır.

Özellikle firmamızın yapmış olduğu hazır konteyner sistemleri vidalı sistemler olup kısa sürede kurulup aynı şekilde gittiği yerde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını uygun olacak şekilde en az 2 yıl garantili olarak üretimlerini yapmaktayız. Üretimlerini gerçekleştirmiş olduğumuz konteyner ürünlerimizde özellikle birden fazla durumda eğer istenen farklı detaylar ve teknik ilave çizimler olur ise ve ilave aksesuarlar ürünün hem tesliminde hem de fiyatını artmasında etkili olan nedenleri oluşturmaktadır. Özellikle şantiye gibi yerlerde 3x7 boş konteyner sistemleri tercih edilmektedir.

Üst taraflarda da belirttiğimiz üzere ofis konteyneri, güvenlik ve bekçi konteynerler, metropol yapıda ve daha birçok özellikte bazen bilet kabini veya bazen de bir büfe amaçlı konteynırlarımızı üretmekteyiz. Ürünlerimizin içerisinde 2 odalı tek odalı veya WC ve duş gibi bölmelerin bir arada veya ayrı ayrı olarak da üretimlerimizi sizin istekleriniz doğrultusunda istediğiniz projeler ile gerçekleştirebilmekteyiz.

Yeni nesil ürünlerimiz arasında yer alan sandviç panel ile üretilen yapılarımızda prefabrik yapıların da yapıldığı ve daha birçok bölgede olan hazır ve hızlı bir çözüm olarak üretilen ürünlerimiz bulunmaktadır. Bu ürünlerimiz santim duvar kalınlığında isteğe göre 5 6 santim dahil yapılabilmekte ayrıca 42 metrekare gibi daha daha fazla alanlarda özel amaç ve isteklere göre projeler tasarlayarak üretimlerine gerçekleştirmekteyiz.

KONUT EV APARTMAN VE BİNA YAPIMLARINDA TEK ODALI İKİ ODALI VEYA BİRDEN FAZLA BÖLMELİ KONTEYNER SİSTEMLERİ

Özellikle son zamanlarda müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda konteyner ev villa anlamında özel çözümler üretmekteyiz. Standartta konteynerda trapez saç ile yaptığımız çatı sistemine ev yapımında kullanılan üçgen yapıda ve verandalı bir şekilde de yapabilmekteyiz. Amacımız müşterilerimizin hızlı bir şekilde ev ihtiyacını karşılamak ve onları hayat kalitesini bir nebze olarak artırabilmektir. Sadece konut alanında değil aynı şekilde ürünlerimizi demonte yaşam konteynerleri halde yurt dışına da ve daha birçok bölgeye gönderebilmekteyiz.

Demonte halde yurt dışına göndereceğimiz bütün ürünlerimizde paket halinde ve sıralı bir şekilde yük konteynırların içinde veya çekici tırların içerisinde en az 6 adet veya daha fazla üst üste paket halinde göndere bilmekteyiz. Demonte olarak yapılan ürünler hakkında daha fazla bilgiyi müşteri temsilcimizden öğrenmeniz daha doğru sonuçlar verebilecektir.

KONTEYNER OFİS ŞANTİYE CAFE EV YAŞAM VİLLA KONUT FİYATLARI

Üretmiş olduğumuz boş ürünlerimiz 29.000 TL ile satışları yapılmaktadır.  Çatılı ve verandalı özel ilave alanlar hakkında daha fazla bilgiyi müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz.

KONTEYNER YAPAN FİRMA ŞİRKETİZ

Standart ölçülerde üretmiş olduğumuz 240*6 ve 3*7 ürünlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz birden fazla ölçüde tekli çiftli ve daha fazla ölçüde üretebiliriz.

KONTEYNER FİYATLARI ÜCRETLERİ KAÇ PARA?

Güncel 3 x 7 ürün fiyatlarımız boş ürünlerde ise 27.000'den başlamaktadır. Üst taraftaki sayfamızda yer alan projeler arttıkça özellikler daha fazla detaylı olduktan sonra ürünün fiyatı da aynı şekilde artmaktadır. Vermiş olduğunuz fiyat en fazla talep edilen standart ölçümüzün fiyatını oluşturmaktadır. Toplam metrekare olarak 21 metrekaredir. Şantiye,Ofis ve Yemekhane olarak tercih edilen ürünler 21 m2 ile daha fazla tercih edilir.

Ev ve yaşam alanı olarak kullanılan ürünlerimizin ücretleri hakkında müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

Hazır Yaşam Üniteleri

Firmamız hazır yapı sektöründe seyyar mobil tuvalet ürünleri,bekçi kulübesi sistemleri,konteyner,prefabrik yapılarda hizmet sağlıyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Üreticiden

Özel mühendislik yazılımları ile oluşturduğumuz hazır yapı ürünlerini üretiyoruz.

Uzun Ömürlü

Ürünlerimiz uzun ömürlüdür.

Kaliteli Üretim

Ürettiğimiz malzemeleri 1'nci sınıf malzemelerden meydana getiriyoruz.

HEMEN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİN

Firmamız ile aşağıda yer alan bilgiler üzerinden ulaşabilirsiniz.

BİZLERE AŞAGIDAKİ BİLGİLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Mollafenari 41400 Gebze/Kocaeli

Sadece Whatsapp Üzerinden Ulaşım İçin:0542 779 57 00

[email protected]

KONTEYNER

-GÜVENLİK BEKÇİ KONTEYNER

-OFİS KONTEYNER

-WC DUŞ KONTEYNER

-GÜVENLİK BEKÇİ KONTEYNER

KABİNLER

-GÜVENLİK KABİNİ

-BEKÇİ KULÜBESİ

-WC DUŞ KABİN

PREFABRİK

-PREFABRİK EVLER

-ŞANTİYE BİNALARI

-HAZIR YAPILAR

© 2021 34 YAPI  HER HAKKI SAKLIDIR.

BİZ KİMİZ | SIKÇA SORULAN SORULAR |